Буковина Зруб

Будівництво дерев'яних будинків – спеціалізація компанії "Буковина Зруб". Дерев'яний будинок - це здоровий клімат, природна краса і комфорт.

Сьогодні дерев'яний будинок поєднав чарівність природної краси та втілив в собі мрію про справжній будинок. Екологічний дерев'яний будинок для постійного проживання став важливим елементом сучасної культури багатьох країн, оскільки затишок і комфорт - це те, чого прагне кожна людина.

Компанія «Буковина Зруб» пропонує Вам будівництво дерев'яних будинків для постійного проживання та сезонного використання: дерев'яні котеджі, дерев'яні бані, дерев'яні альтанки, дерев'яні мисливські будиночки.

Ми виготовляємо оциліндрований брус з сосни та смереки з напівкруглим та трапецевидним пазом діаметром від 160 до 280 мм для будівництва дерев'яних будинків. Будь-який із наших проектів ми можемо перепланувати з урахуванням Ваших побажань, тобто створити дерев'яний будинок особисто Вашої мрії. Наявність власної виробничої бази дозволяє зменшити вартість будівництва дерев'яного будинку.

Також ми пропонуємо дикий зруб ручної роботи.

Ви запитаєте, скільки коштує будівництво дерев'яного будинку? Міф про те, що будівництво дерев'яного будинку коштуватиме дорого, на сьогодні фактично розвінчаний. Вартість будівництва дерев'яного будинку залежить від таких нюансів будівництва, як порода деревини, з якої будуватиметься Ваш дерев'яний будинок, будівельні матеріали, тип проекту дерев'яного будинку.

Принцип компанії "Буковина Зруб" – немає нічого неможливого.

Переваги будівництва дерев'яного будинку:
- красиве, світле дерево позитивно впливає на настрій.

- дерев'яний будинок, дерев'яний котедж, дерев'яна лазня, дитячий майданчик (з брусу, зрубу, оциліндрованого брусу) - завжди мають чисте повітря, вологість в будові підтримується на оптимальному рівні, незалежно від зовнішніх умов, що забезпечує комфортність мешкання.

- низька теплопровідність - безперечний плюс дерева, адже вона робить дерев'яний будинок теплішим. Стіна з дерев'яного оциліндрованного брусу 100 мм еквівалентна товщині цегельної стіни 510 мм (дві цеглини).

- у стінах дерев'яних будинків, дерев'яних альтанок, дерев'яних лазень з оциліндрованного брусу, який ми застосовуємо при будівництві наших споруд, залишаються смоли і фітонциди, що чинять сприятливу дію на людей, що проживають в них.

- наявність теплового замку в стінах дерев'яних будинків, складених з оциліндрованного брусу дозволяє не робити додаткового утеплення дерев'яного будинку, оскільки коефіцієнт продування завжди буде у декілька разів нижчий, ніж в стін будинків з цегли.

- мінімальні терміни збірки будови (дерев'яного будинку, дерев'яної лазні, дерев'яної альтанки) - готовий комплект збірного дерев'яного будинку є конструктором, з якого в лічені тижні можна легко зібрати дерев'яний будинок.

- дерев'яні будинки дуже стійкі до землетрусів і ураганів. Пожежобезпечність дерев'яного будинку може бути забезпечена нешкідливими вогнезахисними просоченнями.

- деревина також є таким будівельним матеріалом, який не забруднює довкілля і не заважає природі оновлюватися. Тому дерев'яний будинок, дерев'яна лазня, котедж, альтанка є екологічно чистою будовою.

- деревина здатна дихати, і ця властивість дозволяє їй підтримувати оптимальну температуру, рівень вологості повітря і кисневий баланс в дерев'яному будинку.

- дерев'яні лазні, виготовлені з сосни, сауни, оброблені вільхою або липою, володіють особливим духом і цілющою дією.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Найвигідніша ціна на брусові будинки під ключ!
06 грудня 2018 в 08:39

Наша компанія "Буковина Зруб" займається виготовленням різноманітних дерев'яних споруд за відомою німецькою технологією. У нас ви маєте можливість замовити будівництво під ключ або ж купити уже готовий виріб за найвигідн…

 

Питання і відповіді

Дерев’яна веранда - як обрати?

05 грудня 2018 в 17:28 відповідей: 1
 
 

Де замовити дерев’яні зруби?

05 грудня 2018 в 17:24 відповідей: 1
 
 

Послуги

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги