Переваги готових та індивідуальних проектів будинків від будівельної компанії

Кожен, хто будував собі будинок або тільки планує зайнятися цим важливим питанням, стикався, швидше за все, з дилемою: вибрати готовий проект, який пропонує будівельна компанія, або ж замовити будівництво дерев'яного будинку за індивідуальним проектом? Розглянемо переваги кожної з цих пропозицій.

Одним із самих основних, напевно, переваг будівництва за готовими проектами - це відносно невелика їх вартість. Зниження кошторису і економія вашого бюджету можливі за рахунок того, що у компанії вже є вся проектна документація з точним розрахунком всіх необхідних матеріалів і точно розрахований час, який буде потрібний на реалізацію даного проекту. Це дозволить вам точно спланувати бюджет без зайвих "сюрпризів" і непередбачених ситуацій, які можуть "спливти" при будівництві будинку за індивідуальним проектом. Ви зможете відразу ознайомитися з усіма кресленнями. І це ще одна перевага будівництва будинку за готовим проектом. Але для початку важливо визначитися із загальною площею майбутнього будинку і знати всі особливості ділянки під забудову.

Помилково думати, що типовий проект будинку позбавлений індивідуальності. Так, за таким проектом може бути побудовано безліч будинків, але це всього лише каркас, оболонка, а декор, оздоблення (як внутрішнє, так і зовнішнє, можна зробити так, як бачите і мрієте саме ви). Це і додасть вашому будинку індивідуальності та оригінальності. Також для досвідченого проектувальника, такого як фахівці компанії "Буковина Зруб", не проблема поміняти навіть розташування кімнат в готовому проекті, щоб результат максимально відповідав вашому баченню і потребам.

Резюмуючи, можна сказати, що в типових проектах будинків поєднуються дві основні переваги - економія бюджету і максимальна відповідність вашим вимогам.

Тепер розглянемо особливості будівництва будинків за індивідуальним проектом. Така співпраця передбачає постійний контакт, переговори з архітектором проекту, що пов'язано, перш за все, з додатковими фінансовими витратами. Це також може затягнути початок проекту. Але бувають такі ситуації, коли вам без індивідуального проектування просто не обійтися. Це стосується тих випадків, коли, по-перше, ваша ділянка під забудову - нестандартної форми; по-друге, у вас або у ваших близьких є особливі потреби, для задоволення яких потрібне індивідуальне планування; по-третє, ви завжди мріяли мати особливий будинок, який не схожий ні на один інший.

У будь-якому випадку, який би проект ви не вибрали, будівельна компанія "Буковина Зруб" готова здійснити будівництво будинків і котеджів "під ключ" як за готовим, так і за індивідуальним проектом. Ми обов'язково врахуємо в роботі все, що ви задумали, що для вас важливо, щоб ви в результаті змогли отримати будинок своєї мрії.