Зруби будинків проекти – всі переваги та недоліки

Мрія про власний будинок властива багатьом мешканцям міста, оскільки навіть у найсучаснішій квартирі ви не зможете досягти такого рівня комфорту, як у власному домі. Основними перевагами є відсутність будь-яких звуків із сусідніх квартир, набагато більша площа, наявність прибудинкової території, де ви зможете, коли є бажання, вирощувати домашні овочі та фрукти. Все це стимулює людей до замовлення будівництва власного дому. Навіть ті люди, які можуть собі дозволити будівництво будинку із цегли, все ж обирають за основу дерево, бо переваги цього матеріалу значно перекривають дрібні недоліки.

Зосередимося на найважливіших перевагах дерев'яних будинків:

- це найбільш екологічно чистий матеріал, який не містить ніяких шкідливих речовин, а тому чинить позитивний вплив на здоров'я людей. Матеріали, які використовує наша компанія, є на 100 % якісними, мають відповідні сертифікати;
- у будинках із дерева завжди здійснюється циркуляція повітря, тому у спекотну пору року у вас буде комфортна прохолодна температура та вологість близько 50 %;
- дерево дуже добре зберігає тепло, у декілька разів краще, ніж інші матеріали, як-от бетон чи цегла;
- без будь-якого декорування ви маєте можливість створити надзвичайно красивий фасад дому;
- матеріали з дерева мають достатньо тривалий термін служби за умови правильного догляду, тому ви зможете передати дім у спадок своїм дітям, онукам чи правнукам;
- з цим матеріалом набагато легше працювати, ніж з цеглою чи бетоном.

Якщо говорити про недоліки, то основним є можливість загнивання, але будинки нашого виробництва мають спеціальний шар просочення, який успішно нівелює цю проблему. Ще однією небезпекою є можливість легшого загоряння порівняно з іншими матеріалами. Проте такі будинки все одно мають більше позитивних відгуків, ніж негативних, від своїх власників.

У сучасному житті широкої популярності набули будинки з дерева, оскільки саме вони є надзвичайно красивими та екологічними.

Наша компанія пропонує своїм замовникам найкращі умови співпраці, зокрема, можливість замовити індивідуальний проект дому під ключ. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та технологію, надаємо можливість поетапного розрахунку за замовлення.

Зруби будинків проекти ви маєте можливість замовити у компанії «Буковина Зруб». Наші будинки є дуже якісними, оскільки виготовлені згідно з німецькою технологією, а для виробництва використовується тільки якісна сировина, зокрема, ліси Буковини. Зробити замовлення ви маєте можливість на сайті нашої компанії або зателефонувавши за вказаним контактним номером. Будемо раді з вами співпрацювати.