Гарні будинки з бруса – зручність і затишок вашого дому

Давно відомий факт, що дерево є одним із найкращих матеріалів для зведення дому. Саме через його властивості, зокрема, міцність, відмінне збереження тепла у холодну пору року, що дозволяє будувати стіни набагато тоншими, ніж з цегли, з деревом набагато легше працювати. Також базовою перевагою є те, що в дерев'яних будинках відмінна циркуляція повітря. З цим матеріалом можна працювати цілорічно.

Базовими деревами, які доволі часто використовуються у процесі виробництва, є сосна, дуб, ялина, каштан, модрина. Особливу цінність становлять ті дерева, які зростають у північних широтах, оскільки вони ростуть тільки невеликий проміжок часу влітку. Ці матеріали мають дуже високу щільність, легке червонувате забарвлення та гладкість завдяки високому вмісту природніх смол.

Дерево набагато легше піддається обробці, тому під час зведення будинку буде витрачено набагато менше електроенергії. Існує декілька конструкторських схем щодо будівництва будинків, зокрема:

- каркасна;
- щитова;
- панельна;
- зрубна;
- drop-log.

Найдавнішим та найтривалішим є зведення дерев'яного будинку ручної рубки. Під час виробництва використовують стовбур дерева, який попередньо очищують від кори та надають круглої форми, а також витесують пази для з'єднання з іншими колодами. Будівництво стін здійснюють за допомогою колод, які покладено горизонтально з ущільнювачем. Зведення будинку здійснюють майстри безпосередньо у замовника. Такий будинок перед здійсненням оздоблювальних робіт має простояти не менше одного року, бо при зведенні використане свіже дерево, яке повинне підсохнути.

Найбільшого поширення зараз набули будинки з бруса. Технологія виготовлення майже не відрізняється від будинків ручної рубки, проте істотною особливістю є те, що стіни є гладкими та мають надзвичайно привабливий зовнішній вигляд. Виділяють такі види брусу, як струганий, клеєний та пилений. Пилений брус має значний недолік, оскільки значно висихає та тріскається. Струганий брус спочатку висушують до рівня вологості 20 %, а потім вже надають необхідної форми. Клеєний брус виготовляють на спеціальному пресі з декількох складових, що забезпечує максимальну міцність усередині колоди. Він найменше піддається утворенню тріщин порівняно з попередніми.

Гарні будинки з бруса ви маєте можливість замовити у нашій компанії «Буковина Зруб». Усі наші вироби є якісними, бо під час виробництва були використані тільки найкращі матеріали та технології. Для здійснення замовлення вам достатньо зайти на сайт нашої компанії або зателефонувати за вказаним контактним номером. Надаємо гарантію на всі наші вироби терміном до 50 років. Приймаємо замовлення по всій території України та Європи. Чекаємо ваших замовлень, будемо раді з вами співпрацювати.