Баня з колоди під ключ – висока якість гарантована!

На сьогодні існує величезний вибір будівельних матеріалів для лазень, бань, проте деревина залишається популярною. Більшість вважає, що основною її перевагою є доступність, проте це не зовсім так, адже баня, виготовлена з дерева, крім того, має досить низьку теплопровідність, екологічно чиста, досить легко будується та не вимагає на це багато часу.

Ще в давнину наші предки знали про лікувальні властивості бані, оскільки вона є надзвичайно потужним кардіотренажером та додає сил людині. Проте багато дослідників вважають, що не всі бані мають настільки виражений лікувальний ефект: вкрай важливо, з яких матеріалів вона виготовлена. Найкращим матеріалом вважається деревина, оскільки при нагріванні вона не виділяє ніяких шкідливих речовин та не є токсичною для людського організму. Навпаки, при нагріванні дерево виділяє ефірні масла, які є надзвичайно корисними для здоров'я людини, оскільки сприяють очищенню легень.

Тому основною перевагою цього матеріалу є те, що він сприятливо впливає на здоров'я людини. Баня із сосни значно заспокоює, оскільки має приємний хвойний аромат. Також досить часто у будівництві використовують модрину та ялину, оскільки вони є порівняно доступними та недорогими.

Розглянемо переваги бані, побудованої з дерева, більш детально:

• будівництво з дерева є набагато простішим, ніж з інших матеріалів, оскільки матеріали є більш доступними;
• чинить позитивний вплив на здоров'я людини завдяки екологічності;
• вартість бані, побудованої з дерева, є на порядок нижчою, ніж з інших матеріалів. Деревина не належить до дефіцитних та надзвичайно дорогих матеріалів;
• баня з дерева має низьку теплопровідність, що означає, що взимку вона надзвичайно добре буде зберігати тепло, а влітку – прохолоду;
• такі бані є досить легкими, що дозволяє заощадити на спорудженні величезного фундаменту;
• простота процесу будівництва, оскільки можна обрати профільований брус, який надзвичайно легко збирається та має досконалі геометричні форми.

Баня з колоди під ключ можна замовити на сайті нашої компанії «Буковина Зруб». У нас працюють тільки найкращі майстри, які мають величезний досвід у монтажних роботах та здійснюють їх досить швидко. Ми використовуємо у процесі виробництва сучасну німецьку технологію. Сировиною у нас є екологічно чиста деревина Закарпаття. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 50 років. Будемо раді нашій співпраці та чекаємо на ваші замовлення.