Дерев'яні альтанки та їх різновиди

Альтанка є прекрасним місцем для релаксу, особливо у літню пору року. Ви зможете чудово відпочити на вихідних із рідними, а також проводити спільні сімейні вечори. Перед тим як обрати альтанку, варто визначитися з моделлю, адже існує величезне різноманіття альтанок.

На сьогодні існує безліч варіантів альтанок та бесідок за матеріалом виготовлення, формою, формою даху та стилем. Зокрема популярними є альтанки з металевих конструкцій, ковані, пластикові, цегляні, а також найпопулярніший варіант - дерев'яні альтанки. Про останні ж і поговоримо.

Якщо говорити про деревину, то найкращими варіантами для спорудження красивої, комфортної та надійної альтанки є модрина, ялина, ялиця та сосна. У якості брусу для побудови бесідок найчастіше використовують деревину з дуба, ясена, кедра, бука. 

Альтанки бувають різного типу: 

- закриті альтанки дещо нагадують маленький будиночок, адже їх виготовляють зі скляним віконечками, облаштовують піччю, каміном або обігрівачем. Зазвичай такі альтанки підходять як для літньої пори року, так і для зимового періоду;

- напівзакритий тип передбачає три закриті сторони споруди, а четверта - лишається відкритою. Такі альтанки добре захищають від несприятливих погодніх умов. 

- альтанки відкритого типу підходять лише для літа. Вони мают каркасну основу, яка має підлогу та дах. Стіни такої бесідки виготовлені з дерев'яних планок, що мають вигляд поручнів. Такі альтанки часто оздоблюють різьбою, декоративними елементами. 

Також розрізняють альтанки за формою, зокрема:

- альтанка у формі прямокутника є найуніверсальнішим варіантом, може бути виготовлена з різних матеріалів. Вони є надзвичайно зручними та практичними;

- шестигранні альтанки здебільшого виготовляють з дерева, для цього необхідна чітко розроблена схема. Така споруда є складнішою порівняно з прямокутною, проте має гарний зовнішній вигляд;

- альтанка-навіс є простою та недорогою. Також у разі потреби її можна перемістити в інше місце. Для даху використовують брезент або інші тканини;

- круглі альтанки є найбільш пригожими для консерваторів, оскільки організувати відпочинок за круглим столом з друзями – це найкращий спосіб відпочити від щоденної метушні.

Стилі альтанок теж можуть бути різними, все залежить від побажань замовника. Серед найпопулярніших - класичний, кантрі, східний та лісовий стилі.

Дерев'яні альтанки ви маєте можливість придбати у компанії «Буковина Зруб». Для будівництва альтанок ми використовуємо тільки екологічно чисті ліси Закарпаття. Надаємо гарантію терміном 50 років. Вартість доставки входить до ціни всього замовлення. Будемо раді з вами співпрацювати та чекаємо на ваші замовлення!